دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 06 شعبان 1439
 منوی اصلی
 
  مركز آموزش فني و حرفه اي (شمارۀ چهار) تبريز = تخصصي صنعت ساختمان

 ادارۀ کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربايجان شرقی برای نخستین بار در شمال غرب کشور به منظور آموزش و تربیت نیروهای فعال بخش ساختمان و همچنین تأیید صلاحیت شغلی شاغلان این بخش اعم از کارگران و پیمانکاران در جهت بهسازی و مقاوم سازی ساختمانها و درجهت تحقق امر آموزش و تعيين صلاحيت حرفه‌اي كارگران و شاغلين بخش ساختمان با توجه به فراوانی کارگران ساختمانی فاقد مهارت و لزوم ايجاد پايگاهی برای برنامه‌ريزی و اجرای آموزشها در حد استانداردهای مدون حرفه‌های صنايع ساختمانی، با اخذ اعتبارات لازم، نسبت به تجهيز و راه‌اندازی مرکز تخصصی آموزش صنايع ساختمانی در تبريز اقدام كرده است.
     اين مرکز در سال 1385 با 5 کارگاه آموزشی در زمینی به مساحت 1919 مترمربع در تبریز احداث و راه‌اندازی و به پيشرفته‌ترين ابزار و تجهيزات آموزشي در حرفه‌های بتن‌ساز و بتون‌ريز ، قالب‌بند و کفراژ بند، بنای سفتکار، آرماتور‌بند و اسکلت‌ساز فلزی مجهز شده است. كل فضاي سرپرشيده 681 مترمربع بوده و داراي 2 باب سالن سرپوشيده به مساحت 500 متر مربع فضاي آموزشي و 190 متر مربع فضاي اداري و خدماتي مي‌باشد. امکان برگزاری آزمون در حرفه‌های کاشیکاری، نصب موزاییک، سنگ کاری و نماکاری، گچکاری، گچکاری، سیمانکاری، داربست فلزی و نقاشی ساختمان را دارد.
تعداد كارگاه آموزشي: 7
نشانی مركز: تبریز - کوی لاله - ابتدای جلالیه - پشت ثبت احوال
سرپرست مركز : اصغر نگاهبان

پست الكترونيكي مركز : sanatsakhteman@eatvto.comThis email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

تلفنهاي مركز:     4410202

دورنگار مركز:    4432290