چهارشنبه 31 شهريور 1400 - 14 صفر 1443
 منوی اصلی
 
 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای لاله تبریز خبر داد:

راهکارهای افزایش تعامل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی بررسی شد.

راهکارهای افزایش تعامل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی بررسی شد. جلسه مشترک معاونت معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی به منظور بررسی راهکارهای افزایش تعامل دو مجموعه برگزار شد.
شنبه 27 شهريور 1400

غلامحسین حسینی نیا: سازمان آموزش فنی و حرفه ای، رکن اصلی نظام آموزش مهارتی و صلاحیت حرفه ای کشور است

غلامحسین حسینی نیا: سازمان آموزش فنی و حرفه ای، رکن اصلی نظام آموزش مهارتی و صلاحیت حرفه ای کشور است غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اولین نشست وبیناری خود با مدیران کل ستادی و استانی گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان رکن اصلی نظام آموزش مهارتی و مقوله صلاحیت حرفه ای جایگاهی منحصر به فرد و حیاتی در کشور دارد.
شنبه 27 شهريور 1400

مشارکت و بهره مندی سربازان وظیفه از آموزشهای مهارتی در شهرستان اهر

مشارکت و بهره مندی سربازان وظیفه از آموزشهای مهارتی در شهرستان اهر رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اهر از مشارکت و بهره مندی سربازان وظیفه از آموزشهای مهارتی در شهرستان اهر خبرد داد.
شنبه 27 شهريور 1400

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آذرشهر خبر داد:

در شش ماه نخست سال 400 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید مدنی از آموزش های مهارتی بهره مند شده اند.

در شش ماه نخست سال 400 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید مدنی از آموزش های مهارتی بهره مند شده اند. راستای طرح توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال جلسه شورای راهبری مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در محل واحد ارتباط با صنعت دانشگاه تشکیل یافت .
شنبه 27 شهريور 1400

افتتاح و بهره برداری اولین مرکز آموزش بین کارگاهی در حوزه صنایع غذایی استان در شهرستان شبستر

افتتاح و بهره برداری اولین مرکز آموزش بین کارگاهی در حوزه صنایع غذایی استان در شهرستان شبستر افتتاح مرکز بین کارگاهی شرکت ارس پر بنیس با حضور دکتر وکالتی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مهندس عبداللهی فرماندار شهرستان شبستر و مهندس رسولوی مدیر عامل شرکت ارس پر و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی صورت و به بهره برداری رسید.
شنبه 27 شهريور 1400

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین تجلیل از امیر کبیری دارنده مدال برنز مسابقات آسیایی مهارت 2021 :

تجلیل در کنار تامین بستر برای استمرار موفقیتها و پیشرفت هرچه بیستر افراد نخبه از جمله وظایف مسئولین است

تجلیل در کنار تامین بستر برای استمرار موفقیتها و پیشرفت هرچه بیستر افراد نخبه از جمله وظایف مسئولین است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، طی مراسمی از امیرکبیری دارنده مدال برنز مسابقات مهارتی آسیایی ۲۰۲۱ در رشته  طراحی و توسعه وب، با اهدای لوحی تقدیر به عمل آورد.
شنبه 27 شهريور 1400

فراخوان مشارکت ملی برای توسعه مهارت

فراخوان مشارکت ملی برای توسعه مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به منظور بهره‌مندی از نظرات، ایده های نوآورانه و خلاق و همچنین ارج نهادن به خرد جمعی و تجربیات گرانقدر از شما همکاران، صاحبنظران، ذینفعان و فعالان حوزه مهارت آموزی در تدوین برنامه‌های آتی، دعوت به مشارکت می نماید.
چهارشنبه 24 شهريور 1400

غلامحسین حسینی نیا در دهمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی گفت: رویکرد دولت سیزدهم تکیه بر توانمندی های مردمی و اقتصاد مقاومتی از جمله بخش تعاون برای مقابله با مشکلات است

غلامحسین حسینی نیا در دهمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی گفت: رویکرد دولت سیزدهم تکیه بر توانمندی های مردمی و اقتصاد مقاومتی از جمله بخش تعاون برای مقابله با مشکلات است غلامحسین حسینی نیا در آیین دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی که با محور بررسی چشم انداز بخش تعاونی در دولت سیزدهم برگزار شد ، اظهار داشت: آموزش برای به روز رسانی تعاونی ها یک ضرورت است.
سه شنبه 23 شهريور 1400

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان‌شرقی خبر داد:

مجوز ستاد مقابله با کرونای استان برای فعالیت کارگاه های مهارتی آموزش فنی و حرفه ای، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی

مجوز ستاد مقابله با کرونای استان برای فعالیت کارگاه های مهارتی آموزش فنی و حرفه ای، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رضا اختیار وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی از بازگشایی و آغاز مجدد فعالیت های کارگاه های مهارتی با اخذ مجوز از ستاد استانی مقابله با کرونا، با رعایت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.
دوشنبه 22 شهريور 1400

فقدان نیروی کار ماهر پاشنه آشیل اشتغال/قطار مهارت آموزی سرعت می‌گیرد

فقدان نیروی کار ماهر پاشنه آشیل اشتغال/قطار مهارت آموزی سرعت می‌گیرد با توجه به انتصاب غلامحسین حسینی نیا از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمت ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، خبرگزاری فارس، گزارشی را مبنی بر ضرورت سیاستگذاری و برنامه ریزی هدفمند و مدون در راستای برنامه های تحولی و رویکردهای نوین در حوزه مهارت آموزی منتشر کرد.
شنبه 20 شهريور 1400