سه شنبه 1 مهر 1399 - 04 صفر 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 خبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی:

دفاتر تسهیل گری، بازوانی توانمند در ارائه آموزش های مهارتی در حاشیه شهرها

دفاتر تسهیل گری، بازوانی توانمند در ارائه آموزش های مهارتی در حاشیه شهرها نشستی با حضور نمایندگان دفاتر تسهیل گری و معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با رویکرد اشاعه آموزش های مهارتی در مناطق حاشیه شهرها با هدف توانمند سازی برگزار شد.
سه شنبه 4 شهريور 1399

تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان

تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان محمدرضا پور محمدی، استاندار آذربایجان شرقی، با ارسال لوح تقدیر از رضا وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به جهت تلاش در عرصه مهارت اموزی استان تقدیر و تشکر کرد.
سه شنبه 4 شهريور 1399

با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانواده با مهارتهای فنی و حرفه ای برگزار شد:

جلسه هم اندیشی با حضور کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی اداره کل بهزیستی استان

جلسه هم اندیشی با حضور کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی اداره کل بهزیستی استان در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین وزارت کشور، معاونت امور بانوان نهاد ریاست جمهوری و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جلسه ای با حضور معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی امور زنان سرپرست خانواده اداره بهزیستی استان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
سه شنبه 4 شهريور 1399

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند هفته اول شهریور ماه، با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزیّن است و هشتم شهریور، یادآور کوچ دو معلم بزرگ عمل و نه شعار، دو آموزگار وارسته که پیشه آنان انسانیت و خلوص بود.
سه شنبه 4 شهريور 1399

با حضور مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی عنوان شد:

دکتر محمد فرزاد: بسترسازی ایجاد شهر هوشمند با آموزشهای مهارتی در حوزه ict

دکتر محمد فرزاد: بسترسازی ایجاد شهر هوشمند با آموزشهای مهارتی در حوزه ict نشست هم اندیشی با هدف توسعه آموزشهای مهارتی در حوزه ict و حمایت از آموزش های مهارتی محور منجر به کارآفرینی با هدف پرورش نیروی کار آفرینی دانایی محور ( بخش خصوصی) با حضور دکتر محمد فرزاد، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی و وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و با حضور کارشناسان هر دو مجموعه برگزار شد.
دوشنبه 3 شهريور 1399

در دیدار نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان عنوان شد:

راستی: تنها راه برون رفت از بن بست بیکاری، آموزشهای فنی و حرفه ای است

راستی: تنها راه برون رفت از بن بست بیکاری، آموزشهای فنی و حرفه ای است راستی، نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با مدیرکل و معاونین دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 3 شهريور 1399

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند پیامی صادر کرد

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند پیامی صادر کرد علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند پیام تبریکی صادر کرد.
دوشنبه 3 شهريور 1399

با همکاری منطقه آزاد ارس با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی صورت می‌گیرد:

اولین فن بازار شمال غرب کشور در استان آذربایجان شرقی/ تحول در منطقه آزاد ارس با آموزش های فنی و حرفه ای اتفاق می افتد.

 اولین فن بازار شمال غرب کشور در استان آذربایجان شرقی/ تحول در منطقه آزاد ارس با آموزش های فنی و حرفه ای اتفاق می افتد. معاون امور فرهنگی و آموزش منطقه آزاد ارس با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی در خصوص نحوه همکاری های فیمابین دیدار و گفتگو کرد.
شنبه 1 شهريور 1399

توسعه آموزش های مهارتی در زیمبابوه با کمک ایران

توسعه آموزش های مهارتی در زیمبابوه با کمک ایران علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با نمایندگان سفارت جمهوری زیمبابوه با تأکید بر تداوم روابط مهارت آموزی در سطوح بین المللی به عنوان یک سرمایه، گفت: توسعه آموزش های مهارتی در زیمبابوه با کمک ایران صورت می گیرد.
سه شنبه 28 مرداد 1399

پیام تبریک علی اوسط هاشمی، به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

پیام تبریک علی اوسط هاشمی، به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان پیام تبریکی صادر کرد.
يکشنبه 26 مرداد 1399