پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 17 شوال 1440
 منوی اصلی
 
 
 
 آرشیوخبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

افتتاح کارگاه آموزش تعمیر موتورسیکلت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، کارگاه آموزش تعمیر موتورسیکلت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان ، با حضور مسئولین این شهرستان ، افتتاح گردید .
چهارشنبه 18 بهمن 1391

356466 نفر ساعت آموزش در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب از آغاز سال تا کنون

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، به گفته رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب از آغاز سال تا کنون 356466 نفر ساعت آموزش در این مرکز انجام گرفته است .
چهارشنبه 18 بهمن 1391

آموزش بیش از 170716 نفر- ساعت ( 910 نفر ) در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خسروشاه از ابتدای سال تا کنون

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، مسئول اجرائی آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خسروشاه ، از آموزش بیش از 170716 نفر- ساعت (910 نفر ) در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خسروشاه از ابتدای سال تا کنون خبر داد .
سه شنبه 17 بهمن 1391

بازدید فرماندار و امام جمعه شهرستان ميانه از کارگاه توليد ورمی کمپوست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرست

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربايجان شرقی ، حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا حامدی امام جمعه و مهندس خلفا پور فرماندار شهرستان ميانه ، باتفاق اعضای کارگروه اشتغال جوانان شهرستان ميانه از کارگاه تازه تاسيس توليد ورمی کمپوست اين مرکز بازديد نموده و با نحوه آموزش و توليد اين محصول آشنا شدند .
دوشنبه 16 بهمن 1391

افتتاح 5 طرح آموزشی همزمان با ایام الله دهه فجر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، همزمان با ایام الله دهه فجر ، 5 طرح آموزشی با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد و دویست میلیون ریال با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مسئولین شهرستانی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اهر افتتاح گردید .
دوشنبه 16 بهمن 1391

برپائی نمایشگاه آثار هنری به مناسبت ایام الله دهه فجر در آموزشگاه فنی و حرفه ای عقیق

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، آموزشگاه فنی و حرفه ای عقیق ، نمایشگاهی از آثار هنری کارآموزان خود را به مناسبت ایام الله دهه فجر به نمایش گذاشته است .
يکشنبه 15 بهمن 1391

توليد تجهيزات آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ميانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربايجان شرقی ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ميانه در راستای اطاعت از اوامر مقام عظمای ولايت در خصوص توليد ملی و حمايت از کار و سرمايه ايرانی و ارائه آموزشهای مهارتی در محيط توليد پروژه محوری و الگوی آموزشی محصول محور( آموزش ، توليد و فروش) اقدام به توليد تجهيزات آموزشی مورد نياز خود و نيز ساير مراکز استان با همکاری کارآموزان و مربيان در قالب تبصره 75 نموده است .
يکشنبه 15 بهمن 1391

تقدیر فرمانده آموزشگاه نظامی شهید قاضی طباطبائی از مسئول اجرائی آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شه

فرمانده آموزشگاه نظامی شهید قاضی طباطبائی با ارسال لوح تقدیری از زحمات مسئول اجرائی آموزشی و همکاران مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خسروشهر در خصوص هماهنگی و برگزاری کلاسهای فنی و کارآفرینی در این آموزشگاه ، تقدیر و قدردانی نمود .
شنبه 14 بهمن 1391

تجليل دکتر پرند از منتخبین کشوری و استانی اعزامی استان آذربایجان شرقی در جشنواره شهید رجائی

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، مراسم تجليل از 120 مربي، مدير برتر بخش دولتي و آموزشگاه هاي آزاد غير دولتي و استاني و واحدهاي برتر جشنوارة شهيد رجايي در مرکز تربیت مربی برگزار گردید.
شنبه 14 بهمن 1391

شرکت 2979نفر در چهارمین آزمون ادواری استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، بر اساس اعلام رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان ، 2979نفر در چهارمین آزمون ادواری استان آذربایجان شرقی به منظور کسب گواهینامه فنی و حرفه ای همزمان با سراسر کشور شرکت کردند.
جمعه 13 بهمن 1391