پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 17 شوال 1440
 منوی اصلی
 
 
 
 آرشیوخبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

شرکت مدیرکل و همکاران درمراسم تجدید پیمان مردم تبریز با آرمان های انقلاب و امام در نخستین روز دهه فج

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مدیرکل و همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با حضور پرشکوه خود در مراسم تجدید پیمان مردم تبریز با آرمان های انقلاب و امام در نخستین روز دهه فجر با آرمانهای امام راحل (ره) تجدید پیمان بستند.
جمعه 13 بهمن 1391

راهیابی 23طرح منتخب کارآموزان و مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به نمایشگاه وجشنواره اخترا

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی از مجموع 111طرح منتخب وجشنواره اختراعات و ایده های برتر کلانشهر تبریز، تعداد 23طرح مربوط به کارآموزان و مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان می باشد.
چهارشنبه 11 بهمن 1391

تقدیر فرماندار شهرستان اهر از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در خصوص کمک به هموطن

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، صدیقی ، فرماندار اهر ، با ارسال نامه ای از زحمات شبانه روزی مدیر کل و همکاران آموزش فنی و حرفه ای استان ، در خصوص کمک به هموطنان زلزله زده ، تقدیر و قدردانی نمود .
شنبه 7 بهمن 1391

عملکرد 9 ماهه اداره امور عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در زمینه آموزش نیرو

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، سید وحید زینالی ، معاون اداری و پشتیبانی ، فعالیتهای اداره امور عمومی این اداره کل را در زمینه آموزش نیروی انسانی ، تشریح کرد :
شنبه 7 بهمن 1391

قابل توجه کارآموزان و مربیان مخترع و نوآور -فوری

خواهشمنداست جهت ثبت نام در نمایشگاه ایده ها و اختراعات تبریز لطفا به وبسایت www.idea.tabriz.irمراجعه ونسبت به تکمیل اطلاعات مربوطه به اختراع یا ایده های برترخود اقدام فرمایند.
پنجشنبه 5 بهمن 1391

بازدید معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان از آزمونهای پایان ترم دا

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، صالحپور ، معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل به همراه وکالتی ، نماینده موسسه عالی مهارت اداره کل ، از آزمونهای پایان ترم دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای مرکز یک تبریز بازدید به عمل آوردند .
چهارشنبه 4 بهمن 1391

1742 مورد نظارت و بازرسی از آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد استان در 9 ماهه اول سال 91

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، رییس موسسات آزاد و مشارکتهای مردمی استان ، از 1742 مورد بازرسی از آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد خبر داد .
چهارشنبه 4 بهمن 1391

حضور مدیرکل درجلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی

علیرضابیگی با بیان این که امروز با گذشت 33 سال از انقلاب اسلامی، ملت ایران به آرمان‌ها و ارزش‌های دینی و اعتقادی خود پایبند است؛ تاکید کرد: در شرایطی که دشمنی با انقلاب اسلامی پایانی ندارد تبعیت از رهبری و راه شهدا را تکلیف و وظیفه اصلی خود می‌دانیم.
چهارشنبه 4 بهمن 1391

انتخاب همکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به عنوان دانشجوی برتر دانشگاه تبریز

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، فاطمه جاوید معین ، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرائی EMBA از طرف سرپرست دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی برتر مورد تقدیر قرار گرفت .
سه شنبه 3 بهمن 1391

حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان درهمایش بین‌المللی "عفاف و حجاب در جهان امروز"

همایش بین‌المللی "عفاف و حجاب در جهان امروز" پیش از ظهر یکشنبه با حضور فعالان حجاب از 10 کشور جهان در استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
سه شنبه 3 بهمن 1391