شنبه 30 شهريور 1398 - 22 محرم 1441
 منوی اصلی
 
 
 
 آرشیوخبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

معرفي سياست هاي جديد سازمان در خصوص مهارت آموزي واشتغال زايي در دبيرستان هاو هنرستانهاي شهرستان هريس

سياست هاي جديد سازمان در خصوص مهارت آموزي واشتغال زايي در دبيرستان هاو هنرستانهاي شهرستان هريس كارشناسان مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان هريس به دعوت رياست آموزش و پرورش اين شهرستان در دبيرستانها و هنرستانها ي امام خميني (ره) ،حضرت معصومه (س) ،محدثه ،شهيد وقاري ،مرداني آذر ،شهيد مدني ،شهيد قاسمي معرفي تبیین شد
يکشنبه 15 ارديبهشت 1392

برگزاری دوره آموزشی پیوند زن درختان باغی درمرکز آموزش فنی و حرفه ای مرند

دوره آموزشی پیوند زن درختان باغی با محوریت تعویض تاج گردو در مرکز فنی و حرفه ای مرند توسط کارشناس کشاورزی این مرکز برگزار گردید.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1392

برگزاری جلسه در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد شبستر

در راستای بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) به همراه مسئولین و کارشناسان آن اداره از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شبستر بازدید بعمل آورده و از نزدیک با توانمندیهای مرکز آشنا شدند.
شنبه 14 ارديبهشت 1392

اجرای طرح آموزش یک مهارت برای هر دانش آموز در شهرستان اسکو

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو از امضای تفاهم نامه همکاری بین آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ای جهت اجرای طرح مشترک مهارتی – آموزشی در اسکو برای اولین بار در استان خبر داد.
شنبه 14 ارديبهشت 1392

بازدید رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوراز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی : مهندس جمشید تقی زاده رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوربا حضور در اداره کل استان در جریان فعالیتهای آموزشی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان قرار گرفت وی در این بازدید ضمن اظهار خوشوقتی از حضور خود در جمع همکاران آموزش فنی و حرفه ای از تلاشها ی مربیان و کارکنان عرصه مهارت آموزی تقدیر کرد.
شنبه 14 ارديبهشت 1392

سیابانی : مربیان آموزش فنی و حرفه ای اساتید گمنام عرصه مهارت آموزی هستند

سیابانی در خصوص وضع موجود کاری مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای انتقاد کرده و درخواست تغییر وضعیت ساعات آموزشی موجود شد.وی گفت : متاسفانه غفلت بزرگی در اولویت قراردادن وضعیت آموزشی مربیان شد.
پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392

همایش مشترک بازدیدهمگانی و هفته مشاغل در مرکز مراغه

طی تفاهم نامه ای که با مدیر محترم آموزش وپرورش شهرستان ویژه مراغه آقای پور صادق صورت پذیرفته بود همایشی به منظور آشنائی دانش آموزان مدارس شهرستان ویژه مراغه با مهارت آموزی ولزوم گرایش به آموزشهای مبتنی بر شغل محوری با حضور مسئولین شاخه کارو دانش ومعلمان ودانش آموزان مدارس آموزش وپرورش منطقه در سالن چند منظوره مرکز برگزار گردید
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1392

سعیدی : آموزشهای مهارتی سازمان آموزش فني و حرفه اي مكمل نظام آموزشي كشور مي باشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی : محمد اسماعیل سعیدی نماینده محترم مردم تبریز ،آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی بازدید بعمل آورد
سه شنبه 10 ارديبهشت 1392

برکزاری دوره آموزشی ورمی کمپوست توسط مرکز سراب

علیزاده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب اعلام کرد دوره آموزش ورمی کمپوست در روستای اردها از توابع بخش مرکزی شهرستان با شرکت 24 نفر کارآموز در دو گروه 12 نفری شروع شد. علیزاده هدف از راه اندازی این دوره را کمک به ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری عنوان کردوافزودکارآموزان پس ازطی دوره با سرمایه بسیار اندکی به صورت خود اشتغالی می توانند در ااین زمینه فعالیت نمایند.
سه شنبه 10 ارديبهشت 1392

پیام تبریک دکتر کورش پرند رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن روز معلم

بسمه العلیم حضرت علي (ع): «هرکس به من کلمه ای بیاموزد، مرا بنده خود ساخته است.» مربيان تلاشگر سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور سلام و صلوات خداوند بر حضرت محمد و ال محمد همه ی پیشرفت های معنوی و مادی ریشه در تربیت بشر دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند. از این منظر به يقين وامدار همه ی استادانی هستیم که به حق، چراغ هدایت بشریت را به تأسی از پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) روشن و فروزان نگاه داشته اند.
سه شنبه 10 ارديبهشت 1392