سه شنبه 1 مهر 1399 - 04 صفر 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 خبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در مصاحبه مدیرکل با خبرگزاری تبریز ما، عنوان شد:

دکتر رضا اختیار وکالتی: بایـد آذربایجـان را بـه مهـد مهـارت تبـدیل کنیـم

دکتر رضا اختیار وکالتی: بایـد آذربایجـان را بـه مهـد مهـارت تبـدیل کنیـم تا زمانی که مدرک گرایی در کشور اصل قلمداد گردد ،فرهنگ کار و کارآموزی پایین تر خواهد آمد. جدا از نگاه دولت، خانواده ها نیز باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند چراکه در هر حالت کشور ما نیازمند کار و کاردان است است و سرنوشت آتی نسل های آینده در دستان ماست ،لذا باید با مهارت آموزی و کار آینده را بسازیم.
شنبه 25 مرداد 1399

در حاشیه بازدید از کارگاههای آموزشی مرکز صورت گرفت:

دیدار مدیرکل با مربیان و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خسرو شاه

دیدار مدیرکل با مربیان و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خسرو شاه رضا اختیار وکالتی در جریان بازدید از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خسروشاه با مربیان و کارکنان دیدار و گفتگو کرد
چهارشنبه 22 مرداد 1399

در حاشیه دیدار با فرماندار آذرشهر صورت گرفت:

بازدید مدیرکل از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای آذرشهر

بازدید مدیرکل از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای آذرشهر مدیرکل و معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آذرشهر، با کارکنان و مربیان دیدار و گفتگو کردند.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

در دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با فرماندار جدید آذرشهر عنوان شد:

فرماندار آذرشهر:آموزش های فنی و حرفه ای، زیربنای اشتغال است

فرماندار آذرشهر:آموزش های فنی و حرفه ای، زیربنای اشتغال است مدیرکل، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آذرشهر با حضور در محل دفتر فرماندار جدید آذرشهر، با وی دیدار و گفتگو کرد
چهارشنبه 22 مرداد 1399

قابل توجه کارآموزان محترم؛

اطلاعیه تغییر محل آزمون های 20، 21 و 22 مرداد ماه 99 از آموزشگاه دوراندیشان به آموزشگاه آذران

 اطلاعیه تغییر محل آزمون های 20، 21 و 22 مرداد ماه 99 از آموزشگاه دوراندیشان به آموزشگاه آذران اطلاعیه تغییر محل آزمون های 20، 21 و 22 مرداد ماه 99 از آموزشگاه دوراندیشان به آموزشگاه آذران
دوشنبه 20 مرداد 1399

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد؛

ثبت نام آنلاین نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت تا 31 مرداد ماه ادامه دارد

ثبت نام آنلاین نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت تا 31 مرداد ماه ادامه دارد بنا بر اعلام دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ثبت نام آنلاین نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت تا 31 مرداد ماه ادامه دارد.
يکشنبه 19 مرداد 1399

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار رضا اختیار وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن پیامی، 17 مرداد، روز ملی خبرنگار را به خبرنگاران محترم و اصحاب رسانه استان تبریک و تهنیت گفت
پنجشنبه 16 مرداد 1399

نخستین وبینار واگذاری امور به بخش غیر دولتی سازمان برگزار شد

نخستین وبینار واگذاری امور به بخش غیر دولتی سازمان برگزار شد با حضورحسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مدیران کل استان ها، نخستین وبینار واگذاری امور به بخش غیر دولتی و کاهش تصدی گری سازمان، برگزار شد.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

علی اوسط هاشمی

نقشه جامع پژوهش سازمان، دهه فجر رونمایی می شود

نقشه جامع پژوهش سازمان، دهه فجر رونمایی می شود علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با کارکنان معاونت پژوهش و کارکنان دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی با اشاره به اینکه پژوهش مغز متفکر سازمان است، گفت: نقشه جامع پژوهش سازمان، دهه فجر رونمایی می شود.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

در دیدار مدیران کل کمیته امداد و آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی عنوان شد:

آموزش های فنی و حرفه ای در اجرای موفق طرح های اشتغال مددجویان نقش موثری دارد.

 آموزش های فنی و حرفه ای در اجرای موفق طرح های اشتغال مددجویان نقش موثری دارد. کلامی، مدیرکل کمیته امداد با وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان دیدار و در خصوص نحوه ارائه آموزش های مهارتی در سال جدید به مددجویان دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 13 مرداد 1399