سه شنبه 1 مهر 1399 - 04 صفر 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 خبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اولین جلسه شورای توسعه مهارت اسکو با حضور فرماندار برگزار شد

اولین جلسه شورای توسعه مهارت اسکو با حضور فرماندار برگزار شد مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، اولین جلسه شورای توسعه مهارت اسکو با حضور مردی، معاون فرماندار، سلیمی، بخشدار بخش مرکزی اسکو، مهدی کاظمی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای اسکو، مهدی سلیمانی، کارشناس آموزشی مرکز آموزش فنی وحرفه ای اسکو، و دیگر اعضای شورا برگزار شد.
چهارشنبه 8 مرداد 1399

با رویکرد معرفی آموزشهای فنی و حرفه ای در هفته مهارت صورت گرفت:

حضور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای 5 مراغه در برنامه زنده رادیویی " مردم و مسئولین" این شهرستان

حضور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای 5 مراغه در برنامه زنده رادیویی " مردم و مسئولین" این شهرستان حضور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای 5 مراغه در برنامه زنده رادیویی " مردم و مسئولین" این شهرستان
سه شنبه 7 مرداد 1399

سرپرست اداره‌ کل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

از شاخصه های توسعه ی کشور، ارتقاء مهارت نسل جوان و فعال جامعه با مهارت های فنی و حرفه ای است

از شاخصه های توسعه ی کشور، ارتقاء مهارت نسل جوان و فعال جامعه با مهارت های فنی و حرفه ای است سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: از شاخصه های توسعه کشور، مجهز کردن نسل جوان و فعال جامعه به مهارتهای فنی و مهارتی و مهارت های دیجیتالی است.
سه شنبه 7 مرداد 1399

دکتر داودی رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی:

مهارت های فنی و حرفه ای نقش مهمی در پیشرفت و توسعه اشتغال دارد

مهارت های فنی و حرفه ای نقش مهمی در  پیشرفت و توسعه اشتغال دارد رئیس مجمع نمایندگان استان آذر بایجان شرقی در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان که هم زمان با هفته مهارت صورت گرفت با تبریک هفته مهارت و کارآفرینی با بیان نقش راهبردی این سازمان و زیر مجموعه های آن در شهرستانها در تربیت نیروی انسانی کارآمد برای ورود به بازار کار افزود: مهارت های فنی و حرفه ای نقش بسیار مهمی در توسعه اشتغال و سرمایه گذاری ایفا می کند.
سه شنبه 7 مرداد 1399

هم زمان با هفته ملی مهارت در برنامه زنده تلویزیونی " گئجه لر " شبکه استانی سهند عنوان شد:

رضا اختیار وکالتی: تا زمانیکه ارزش مهارت و مهارت آموزی در جامعه نهادینه نشود، مشکل اشتغال نیز، حل نخواهد شد

رضا اختیار وکالتی: تا زمانیکه ارزش مهارت و مهارت آموزی در جامعه نهادینه نشود، مشکل اشتغال نیز، حل نخواهد شد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی و جمعی از کارکنان و خانواده محترم آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با حضور در محل ضبط برنامه زنده تلویزیونی" گئجه لر "شبکه استانی سهند، ششم مرداد، روز ملی مهارت، کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای را گرامی داشتند.
دوشنبه 6 مرداد 1399

استاندار آذربایجان شرقی:

دانش و مهارت، نقش کلیدی در بهره‌وری و ایجاد اشتغال مولد دارد

دانش و مهارت، نقش کلیدی در بهره‌وری و ایجاد اشتغال مولد دارد استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت هفته ملی مهارت و فرارسیدن ۶ مرداد، روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای پیامی صادر کرد.
دوشنبه 6 مرداد 1399

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به مناسبت 6 مرداد، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به مناسبت 6 مرداد، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای دکتر رضا اختیار وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن پیامی، ششم مرداد ماه، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای را به همکاران محترم و خانواده ارجمند آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی تبریک و تهنیت گفت.
دوشنبه 6 مرداد 1399

در جلسه شورای هماهنگی آموزش های فنی و حرفه ای کلیبر عنوان شد:

فرماندار کلیبر: آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه کارآفرینی نقش کلیدی دارد

فرماندار کلیبر: آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه کارآفرینی نقش کلیدی دارد جلسه شورای هماهنگی آموزش های فنی و حرفه ای کلیبر با حضور فرماندار و اعضای جلسه در سالن جلسه فرمانداری برگزار گردید.
دوشنبه 6 مرداد 1399

پیام امام جمعه بخش مهربان به مناسبت فرا رسیدم 6 مرداد، روز مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای:

مهارت آموزی، بهترین و مطمئن ترین راه برای غلبه بر بیکاری و چرخاندن چرخ های تولید و رونق آن است.

مهارت آموزی، بهترین و مطمئن ترین راه برای غلبه بر بیکاری و چرخاندن چرخ های تولید و رونق آن است. ۶مرداد ماه، روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را به همه زحمتکشان و مربیان عزیز در این عرصه تبریک عرض می کنم. امیدوارم با تربیت نیروهای ارزشمند قدمی برای سربلندی جامعه در تمامی عرصه های تولید و کسب و کار وریشه کن کردن بیکاری که عمده مشکلات جوانان امروزی است بردارد ؛ و نتیجه شیرین آن، رفع مشکلات معیشتی مردم خواهد بود.ان شاءالله
يکشنبه 5 مرداد 1399

همزمان با هفته ملی مهارت توسط مرکز 23 مراغه صورت گرفت:

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با شرکت تولیدی بهباف مراغه

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با شرکت تولیدی بهباف مراغه همزمان با هفته ملی مهارت و ترویج آموزشهای مهارتی، تفاهم نامه همکاری آموزشی بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای 23 مراغه و نماینده آموزش شرکت تولیدی بهباف این شهرستان در محل مرکز امضا و به توافق طرفین رسید.
يکشنبه 5 مرداد 1399