پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 17 شوال 1440
 منوی اصلی
 
 
 
 آرشیوخبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

در راستای آموزش در حوزه آسیبهای اجتماعی صورت گرفت:

تشکيل اولین جلسه کمیته آموزش کاهش آسیبهای اجتماعی با حضور آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای خیر

اولین جلسه کمیته آموزش کاهش آسیبهای اجتماعی در سال 98 با حضور آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای خیر در جهت استفاده از پتانسیل اين آموزشگاه ها در محل اداره کل اموزش فني و حرفه اي آذربايجان شرقي برگزار گردید
چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398

پاک سرشت در بازدید از خبرگزاری ایسنا:

نیروی کار ماهر پاشنه آشیل هر سیاست یا برنامه ی توسعه ای است

سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با مسئولان خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و بازدید از این خبرگزاری گفت: نیروی کار ماهر پاشنه آشیل هر سیاست یا برنامه ی توسعه ای است و گسترش فرهنگ مهارت آموزی، مسئولیتی اجتماعی بر دوش همه جامعه به ویژه رسانه است.
چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398

در راستای اجرای تفاهم نامه بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران صورت گرفت

برگزاری نشست توجیهی و هم اندیشی طرح آموزش دوگانه ایران و آلمان

نشست توجیهی و هم اندیشی "پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان " با حضورمربیان و کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در محل سالن جلسه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی برگزار گردید.
سه شنبه 17 ارديبهشت 1398

مديرکل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان شرقي از همکاراني که در امر امدادرسانی به سیل زدگان تلاش و همکاری کردند با ارسال لوح تقدیر قدردانی کرد.

يعقوب نماينده، مديرکل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان شرقي از همکاراني که در امر امدادرسانی به سیل زدگان تلاش وهمکاری کردند با ارسال لوح تقدیر قدردانی کرد.
سه شنبه 17 ارديبهشت 1398

بازدید کارشناس بنیادSBH آلمان و مدیر پروژه همکاری ایران و آلمان از کارگاههای آموزشی فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی

الکساندر اشلیشتا، کارشناس بنیاد SBH آلمان و علیرضا مقیدی مدیر پروژه همکاری ایران و آلمان با حضور در کارگاههای آموزشی مراکز فنی و حرفه ای تبریز، از نزدیک با مربیان و کارآموزان دیدار و گفتگو کردند.
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398

با حضور "متخصص و استادکار مکانیک صنعتی بنیاد SBH آلمان " برگزار گردید:

نشست هم اندیشی "پروژه همکاری آموزش شغلی دوگانه ایران و آلمان "در اتاق بازرگانی آذربایجان شرقی

نشست هم اندیشی "پروژه همکاری آموزش شغلی دوگانه ایران و آلمان " در راستای تفاهم نامه منعقده، با حضور یعقوب نماینده، مدیر کل و جمعی از کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای استان، ابراهیمی، مدیرعامل شرکت تراکتورسازی تبریز و نایب رئیس اتاق تبریز، علیرضا مقیّدی، مدیر پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان و جمعی از نمایندگان انجمن ها و شرکت های استان در محل سالن جلسه اتاق بازرگانی آذربایجان شرقی برگزار گردید.
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398

رئیس جمهور در مراسم نکوداشت یکصد سال تربیت معلم در ایران:

همه دستگاه های مسئول در آموزش مهارت، پا به میدان بگذارند

حجت الاسلام و المسلمین، دکتر حسن روحانی، چهاردهم اردیبهشت سال جاری در مراسم بزرگداشت مقام معلم و نکوداشت یکصد سال تربیت معلم در ایران گفت: باید در آموزش مهارت به دانش‌آموزان اهتمام داشته باشیم و همه دستگاه‌های مسئول مانند وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت تعاون، کار، و رفاه اجتماعی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پا به میدان بگذارند.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

امدادرسانی همکاران ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای منطقه 2 کشوری به هموطنان سیل زده

اکیپ های اعزامی منطقه 2 کشوری ، شامل ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان در مناطق سیل زده در حال امداد رسانی به هموطنان می باشند.
شنبه 14 ارديبهشت 1398

در اولین جلسه شورای مهارت استان آذربایجان شرقی مطرح گردید:

توسعه رشته های شغلی اولویت دار استان در راستای طرح تکاپو، اشتغال و سند برنامه های آموزشی مهارتی سال 98

اولین جلسه شورای مهارت استان آذربایجان شرقی با حضور دبیران شبکه های فناوری و نوآوری،مدیرکل و جمعی از مسئولین آموزش فنی و حرفه ای استان در دفتر معانت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تشکیل گردید.
شنبه 14 ارديبهشت 1398

در اولین نشست مدیرکل با روسای مراکز و ادارات صورت گرفت:

تبیین برنامه های آموزشی – اجرایی سال 1398

نخستین جلسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با رویکرد تبیین برنامه های آموزشی – اجرایی سال 98 با حضور معاونان، مشاوران، روسای مراکز، ادارات، نماینده مربیان،کارشناسان مسئول و جمعی از کارشناسان اداره کل در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.
شنبه 14 ارديبهشت 1398