شنبه 23 آذر 1398 - 17 ربيع الثاني 1441
 منوی اصلی
 
 
 
 آرشیوخبر شهرستانها
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

آموزش مراحل کاشت ،داشت و برداشت زعفران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گوگان

دوره آموزشی کشت زعفران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گوگان با هدف حمایت از سیاست های احیای دریاچه ارومیه و رونق بخش کشاورزی برای مدیران ، معاونان و معلمان پرورشی آموزش و پرورش با مربیگری آقای قاسم شفاعتی ، کارشناس ارشد مرکز تحقیقات کشاورزی منابع طبیعی برگزار شد .
چهارشنبه 10 تير 1394

با هدف رونق اشتغال در روستاي دستجرد گوگان صورت گرفت : ارائه آموزش‌های سیارمهارتی برای بانوان

دوره های آموزشی سیار فنی و حرفه ای برای بانوان روستای دستجرد شهرستان گوگان در رشته طراحی و دوخت با هدف تحقق رونق اشتغال برگزار گردید .
دوشنبه 8 تير 1394

در راستاي تحقق سند تدبير و توسعه شهرستان هريس صورت گرفت : همايش انرژيهاي نو و تولید باطريهاي خورشيدي توسط مربي مركز هريس برای دانش آموزان نخبه در شهر خواجه

در راستای تحقق سند تدبیر و توسعه ، همایش یک روزه تولید باطریهای خورشیدی درمنازل مسکونی برای دانش آموزان شهرستان خواجه توسط آقای محمدرضا شیرین آبادی ، مربی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان هریس برگزار گردید .
يکشنبه 7 تير 1394

بازدید رئیس وکارشتاسان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) از مرکز آموزش فنی وحرفه ای سراب

رضا محمد نسب رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سراب به همراه کارشناسان اشتغال از مرکز آموزش فنی وحرفه ای سراب بازدید کردند.
يکشنبه 7 تير 1394

تقدیر فرماندار شهرستان هریس از رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ، حسن يحيوي فرماندار هریس از حبيب گل پسند رئيس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان در همایش شوراي مبارزه با مواد مخدر ، با اهدای لوحی به جهت تلاش شبانه روزی و فعالیت چشمگیر در پيگيري امورات شوراي مبارزه با مواد مخدرو كسب رتبه اول استاني در سال 93 تقدير و تشكر کرد . در متن این لوح آمده است :
چهارشنبه 3 تير 1394

آموزش "مهارت نه گفتن " در راستای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر و انواع داروهای روانگردان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان آذربایجان شرقی . دوره آموزشی به منظور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و به ویژه اعتیاد ، در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جلفا ، برگزار گردید .
چهارشنبه 3 تير 1394

برگزاری کارگاه آموزشی " آشنایی با مضرات مواد مخدر و جلوگیری از تبعات آن " در شهرستان اهر

کارگاه آموزشی با عنوان " آشنایی با مضرات مواد مخدر و جلوگیری از تبعات آن " در مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان اهر برگزار گردید .
چهارشنبه 3 تير 1394

جلسه ی ساماندهی دانش آموزا ن با حضور مديران دبيرستانهاي گوگان و حومه .

جلسه هم اندیشی ، برنامه ریزی و ساماندهی امور دانش آموزان در راستای طرح غنی سازی اوقات فراغت با حضورمديران دبيرستانهاي فيروز سالار ، تيمورلو ، دستجرد و گوگان در محل مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان گوگان برگزار گردید.
يکشنبه 31 خرداد 1394

بازدید ازكمپ ترك اعتياد مواد مخدر شهر زرنق شهرستان هریس

درجهت مهارت آموزی به بهبود یافتگان کمپ و در راستای توانمند سازی آنان ، توسط روسای ادارات بهزیستی ، تعاون ،کارو رفاه اجتماعی ومرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان هریس از این کمپ بازدید و در این خصوص رایزنی صورت گرفت.
يکشنبه 31 خرداد 1394

توسط رئیس اداره زندان سراب صورت گرفت :

مقصود عباسیان ، رئیس اداره زندان شهرستان سراب ، با ارسال لوحی از زحمات رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سراب ، به جهت برگزاری کلاسهای آموزشی مهارت برای زندانیان این شهرستان تقدیر وتشکر کرد .
شنبه 30 خرداد 1394