چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 18 رجب 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 اخبار سازمان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

علی اوسط هاشمی:

مراکز تخصصی مهارت آموزی در حوزه طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایجاد می شود

مراکز تخصصی مهارت آموزی در حوزه طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایجاد می شود در دیدار علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، زنگنه، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران، بر ایجاد مراکز تخصصی مهارت آموزی در حوزه طلا و جواهرسازی با مشارکت دو مجموعه تاکید شد.
سه شنبه 5 اسفند 1399

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

مشورت باید مبنای تصمیم گیری های هیأت نظارت مرکزی باشد

مشورت باید مبنای تصمیم گیری های هیأت نظارت مرکزی باشد علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در شصت و دومین جلسه هیأت نظارت مرکزی که به دو صورت حضوری و وبیناری برگزار شد، تأکید کرد: باید مشورت را مبنای کار خود قرار دهیم و اگر در کمیسیون های زیر مجموعه هیأت نظارت مرکزی تصمیمی کارشناسی گرفته می شود، باید آن را پذیرفت.
سه شنبه 5 اسفند 1399

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

آموزش مهارت های فنی برای دانش آموزان ضروری است/ آمادگی سازمان برای ایجاد شهرک های مهارتی

آموزش مهارت های فنی برای دانش آموزان ضروری است/ آمادگی سازمان برای ایجاد شهرک های مهارتی معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: آموزش مهارت های فنی و حرفه ای باید بین دانش آموزان توسعه و گسترش پیدا کند، تا شاهد پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی باشیم.
يکشنبه 3 اسفند 1399

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

شریعتمداری: فرهنگ کار در دانش آموزان باید نهادینه شود

شریعتمداری: فرهنگ کار در دانش آموزان باید نهادینه شود .۶۰۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای کشور، ۶ هزار کارگاه آموزشی و ۱۱ هزار آموزشگاه آزاد به عنوان مراکز عملیاتی در اختیار دانش‌آموزان است.
سه شنبه 21 بهمن 1399

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد:

ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 352 هزار زن در 9 ماهه 1399

ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 352 هزار زن در 9 ماهه 1399 در 9 ماهه سال جاری، 352هزار و 552 زن، از آموزش های مهارتی ارائه شده توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دو بخش دولتی و خصوصی بهره مند شدند.
يکشنبه 19 بهمن 1399

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

نگاه به مهارت باید با رویکرد عادلانه و برابر به زنان و مردان شکل بگیرد

نگاه به مهارت باید با رویکرد عادلانه و برابر به زنان و مردان شکل بگیرد علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ویدئو کنفرانس بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت هفته زن و مادر، گفت: نگاه به مهارت باید با رویکرد عادلانه و برابر به زنان و مردان در جامعه شکل بگیرد.
يکشنبه 19 بهمن 1399

علی اوسط هاشمی:

تحقق طرح جامع مهارت آموزی دانش آموزان نیازمند جریان سازی ملی است

تحقق طرح جامع مهارت آموزی دانش آموزان نیازمند جریان سازی ملی است «طرح جامع مهارت آموزی به دانش آموزان» با هدف تحقق هر دانش آموز یک مهارت نیازمند مشارکت همه جانبه گروه های مرجع و جریان ساز است.
يکشنبه 12 بهمن 1399

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد:

بهره مندی بیش از 60 هزار سرباز از آموزش های مهارتی در 9 ماهه سال جاری

بهره مندی بیش از 60 هزار سرباز از آموزش های مهارتی در 9 ماهه سال جاری 63 هزار و 507 سرباز در 9 ماهه سال جاری از آموزش های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بهره مند شدند.
يکشنبه 12 بهمن 1399

علی اوسط هاشمی: نخستین مرکز رصدخانه مهارت کشور در استان سمنان ایجاد می شود

علی اوسط هاشمی: نخستین مرکز رصدخانه مهارت کشور در استان سمنان ایجاد می شود رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: مرکز رصدخانه مهارت برای نخستین بار در کشور در استان سمنان ایجاد می‌شود.
شنبه 27 دي 1399

شریعتمداری: آموزشگاه های آزاد به سمت بازار کار آینده حرکت کنند

شریعتمداری: آموزشگاه های آزاد به سمت بازار کار آینده حرکت کنند وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای، علمی و آموزشی کشور با توجه به نیازهای روز دنیا باید مهارت آموزی را به سمت بازار کار آینده حرکت دهند.
شنبه 27 دي 1399